Ověření DIČ

Jste si vědomi toho, že vaše organizace je povinna potvrdit a ponechat DPH registrační údaje pro své zákazníky v EU ? Jak máte v úmyslu to udělat – ručně ? Jako součást přístupu k nově vznikající rizika a povinnosti DPH , jsme vyvinuli VIES Validation Tool pomáhají zjednodušit tento proces pro vaši organizaci.

O aplikaci

Při odesílání faktur v rámci EU ,společnost je odpovědná za zajištění čísla pro DPH jsou platná . To jepožadavek orgánů . Normální postup je použít on-line nástroj, který můžete použít ke kontrole a ověření jednotlivých čísel DPH .

Pomocí naší aplikace ,proces kontroly více čísel pro účely DPH se stává automaticky. Místo toho, aby vzhlédl každé jednotlivé číslo , čísla se DPH jsou kontrolovány po sobě v jednom cyklu , a potvrzení o potvrzení čísla pro účely DPH může být automaticky zaregistrován .

S touto aplikací , tento proces přejde do automatického režimu , rychlá a jednoduchá . Je pouze nutné zadat seznam čísel pro DPH . Když tento proces je kompletní potvrzení o ověření mohou být uloženy na pevném disku , nebo zaslat na libovolnou poštovní schránku .

Automatické ověření DIČ

V současné době je nutno ověřit pro každou jednotlivou DIČ , který zahrnuje velmi zdlouhavý a časově náročné práce . Pomocí naší aplikace , budou všechny čísla pro DPH bude ověřen automaticky .

Ukládání potvrzení registru

Jako potvrzení potvrzení , že data mohou být uložena na pevném disku ( ve formátu CSV souboru) nebo zaslat na libovolnou poštovní schránku . To jepožadavek orgánů a žádné další opatření jsou nezbytná .

Pouze java povolen skript je nutné spustit software
Tento software je napsán v PHP a protowebový prohlížeč jejediný software potřebný pro spuštění aplikace ověření .

Snadné použití uvnitř organizace

Tento software jes non- omezené licence k užívání softwaru v rámci jedné organizace . Můžete snadno odeslat odkaz na kolegy.

(Translation by Google tlanslator)