IČ DPH overenie

Pomocou našej aplikácie, proces kontroly viac identifikačných čísel pre DPH sa stane automaticky. Namiesto toho, aby vzhliadol každý rad, sú čísla DPH skontrolované naraz, a doklad o overení identifikačné číslo pre DPH môžu byť uložené automaticky.

O aplikácii

Pri zasielaní faktúr v rámci EÚ, ste zodpovední, aby sa ubezpečil DPH čísla sú autentické. To je požiadavka zo strany štátnych orgánov. Normálny proces je použiť on-line nástroj, ktorý môžete použiť na vyhľadávanie jediné číslo DPH.

S touto aplikáciou, tento proces sa stane automatické, rýchle a jednoduché. Tu stačí zadať písmeno identifikačných čísiel, a program overovanie identifikačných čísiel pre DPH pre vás. Akonáhle budete hotoví, môžete uložiť dôkaz o overení na pevnom disku, alebo poslať na akejkoľvek poštovej schránky.

Automatické IČ DPH vyhľadávanie

Dnes budete musieť pozrieť do každý identifikačných čísiel pre DPH, čo vedie k veľmi nudné práce. Pomocou nášho softvéru budú všetky DPH čísla byť overená automaticky.

Uložiť vyhľadávanie ako dôkaz

Ako doklad o overení, môžete ukladať dáta na lokálny pevný disk (ako súbor CSV) alebo poslať výsledky kontroly na každom vašej poštovej schránky. To je požiadavka zo strany štátnych orgánov, nemusíte sa báť ešte.

Iba java script povolené je nutné pre spustenie softvéru

Tento softvér je vyrobený v PHP, čo znamená, že webový prehliadač je jediný softvér, ktorý potrebujete na spustenie softvéru overenie.

Jednoduché použitie vo vnútri organizácie

Tento softvér je aj spolupráca s tretími obmedzenú licenciu na používanie softvéru v rámci jednej organizácie. Môžete ľahko posielať odkaz na kolegov.

(Translation by Google tlanslator)